Słaby wynik piłkarzy Ostrovii (zdjęcia, wideo)

Piłkarze AP Talent Białystok zwyciężyli w XXII Międzynarodowym Turnieju im. Aleksandra Harabasza. W finałowym meczu pokonali PAF Płońsk dopiero w rzutach karnych 2:1. Ostatnie, dwunaste miejsce zajęli podopieczni Bernarda Pietkiewicza z KS Ostrovia.

Do zmagań przystąpiło dwanaście zespołów, w tym pięć z Ostrołęki i jeden z Litwy. Od pierwszych turniejowych spotkań nie zabrakło emocjonujących starć i zaskakujących rozstrzygnięć.

Żółto-zieloni w grupie B spotkali się z Warmią Olsztyn (0:3), AP Talent Białystok (1:5), UKS Mag Ostrołęka (0:4), APN Ostrołęka (0:10) i Jonavos Jonawa z Litwy (2:0). Zwyciężając tylko raz zajęli ostatnie miejsce w grupie.

Następnego dnia zawodów rywalizowali o miejsca 9-12. Niestety porażki z Pogonią Łapy (3:4), UKS Narew Ostrołęka (0:2) i remis z UKS Mag Ostrołęka (1:1) dało im ostatnie 12-ste miejsce w turnieju.

Najlepszym strzelcem turnieju z aż 20 bramkami na koncie został Radosław Zyśk z APN Ostrołęka. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Patryk Romanowski z PAF Płońsk, najlepszym bramkarze organizatorzy uznali Macieja Gałeckiego z Korony Ostrołęka. Specjalna nagroda dla najlepszego zawodnika z Ostrołęki trafiła do Patryka Gumowskiego, również z ostrołęckiej Korony.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka w turnieju wystąpił w składzie: Kacper Kucharski, Franciszek Lech, Krystian Brokowski, Adrian Karpiński, Kamil Krystosik, Mateusz Brzostek, Mateusz Grudziński, Olaf Bartkiewicz, Jakub Sobotka, Karol Mikołajczyk, Kacper Różański i Filip Kaczkowski.

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. AP Talent Białystok, 2. PAF Płońsk, 3. OTS Korona Ostrołęka, 4. UKS Młode Orły Pułtusk, 5. UKS Złota Ostrołęka, 6. APN Ostrołęka, 7. Warmia Olsztyn, 8. Jonavas Jonawa (Litwa), 9. Pogoń Łapy, 10. UKS Narew Ostrołęka, 11. UKS Mag Stacja Ostrołęka, 12. KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

XXII Międzynarodowy Turniej im. Aleksandra Harabasza (28-29.11.2015)

Fragmenty spotkania o piąte miejsce w turnieju.