Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Gimnazjaliści w konkursie z niemieckiego (zdjęcia)

W środę w Zespole Szkół nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej zmagali się uczniowie gimnazjów powiatu ostrowskiego na multimedialnym konkursie z języka niemieckiego pt. "Gramatyka da się lubić".

W konkursie wzięło udział 24 uczniów. Po wstępnej, pisemnej części, składającej się z dwóch etapów, 20 uczniów zakwalifikowało się do części ustnej konkursu.

Najlepsza okazała się Kathrin Sotrel z Gimnazjum Publicznego nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, drugie miejsce zdobył Paweł Mroczkowski również z GP nr 2, a najniższe miejsce na podium zajął Tomasz Konrad z GP nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.

Honorowy patronat objął Zbigniew Kamiński, starosta powiatu ostrowskiego. Organizatorami konkursu były nauczycielki języka niemieckiego: Jagoda Pecko, Anna Spinek i Ewelina Kulesza.

Konkurs ten skierowany był do szkół gimnazjalnych uczących się języka niemieckiego na terenie Ostrowi Mazowieckiej oraz powiatu ostrowskiego.

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Zobacz zdjęcia:
Gimnazjaliści w konkursie języka niemieckiego (13.01.2016)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies