Sokół wygrywa przy Trębickiego (zdjęcia)

Wczoraj przy ul. Trębickiego swoje kolejne spotkanie rozegrali podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela. Tym razem przeciwnikiem Sokoła był zespół ze stolicy kraju KK Warszawa.

Po ciężkim boju to ostrowianie schodzili z parkietu w lepszych humorach.

Pierwsze trzy kwarty Sokół rozstrzygnął na swoją korzyść wygrywając kolejno 20:19, 20:17 i 23:17. 10-punktowa przewaga została utrzymana w ostatniej kwarcie i podopieczni Grzegorza Helcbergiela mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Najlepszym punktującym zawodnikiem w naszym zespole był Przemysław Jaworski, który zdobył 25 punktów. Z dobrej strony pokazał się również Bartosz Grudziński, który rzucił 19 punktów.

Dzięki zwycięstwu nad KK Warszawa ostrowska drużyna zajmuje obecnie 5. miejsce w ligowej tabeli.

Już w najbliższą sobotę Sokół rozegra kolejne spotkanie w hali przy ul. Trębickiego. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie "czerwona latarnia" ligi - Polonia Warszawa.

Sokół Ostrów Mazowiecka - KK Warszawa 85:75 (20:19, 20:17, 23:17, 22:22)

Sokół: Jaworski 25 pkt, Grudziński 19 pkt, Wojtyński 15 pkt, Barszcz 12 pkt, Koźluk 8 pkt, Skarpetowski 4 pkt, Witosławski 2 pkt, Grabowski.

Sokół wygrywa przy Trębickiego (13.01.2016)