Sokół uległ Shmoolkom (zdjęcia, wideo)

Przegraną Sokoła zakończył się wczorajszy mecz w ramach II ligi koszykówki z KS Shmoolki Warszawa, prowadząc do przed ostatniej minuty meczu, po kilku źle rozegranych akcjach, zawodnicy Sokoła ostatecznie przegrali spotkanie 72:73.

Dobra gra Sokoła do pierwszych minut trzeciej kwarty, w której ostrowscy zawodnicy uzyskali 14 punktową przewagę nad przeciwnikami, zakończyła się już tylko 5 punktami po gwizdku sędziego kończącym kwartę.

Ostatnia odsłona spotkania to przewaga zawodników z Warszawy, którzy zdobyli 20 punktów przy 16 punktach ostrowskiego Sokoła, wyraźnie pogubieni zawodnicy Sokoła w ostatniej minucie meczu niecelnie rzucali do kosza aż 6 razy, tracąc przy tym możliwość zakończenia spotkania na swoją korzyść.

Mimo porażki po 19 spotkaniach, ostrowski zespół awansował na 3 miejsce ligowej tabeli.

W przerwie meczu zaprezentowały się prowadzone pod okiem Alaksandry Pyśk tancerki, trenujące w ostrowskim MOSiR