Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Edukacja


Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego (wyniki, zdjęcia)

Młodzi i niezwykle utalentowani styliści po raz ósmy zmierzyli się w konkursie na najpiękniejszą fryzurę. Udział w konkursie wzięły uczennice "Rubinka" - Dominika Socik i Aleksandra Stańczuk. Modelkami ostrowskich uczennic były Angelika Zawisza i Klaudia Urbanowska.

W tym roku tematem przewodnim była "Rockowa lalka". Spotkanie połączono z obchodami 10 rocznicy powstania technikum fryzjerskiego w Ostrołęce.

Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego rokrocznie gromadzi wielu pasjonatów fryzur, a także modeli i widzów. W ubiegłym roku w konkursie wystartowało szesnastu stylistów z Ostrołęki, Wyszkowa, Ciechanowca, Białegostoku oraz Ostrowi Mazowieckiej. Na zakończenie przyznawana jest zawsze nagroda główna, a także nagrody publiczności i wyróżnienia.

Tegoroczny konkurs był wyjątkowy, bowiem połączony został z obchodami 10-lecia powstania technikum fryzjerskiego. Na spotkanie po latach zjechali absolwenci, którzy wspominali wspólnie spędzone szkolne lata, a także opowiadali, jak potoczyło się ich życie po zakończeniu edukacji w ostrołęckiej placówce.

Uczestnicy wydarzenia mieli również okazję obejrzeć fotorelację z 10 lat istnienia technikum fryzjerskiego.

Wyniki VIII Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego:
1. Aleksandra Bajorek - Technikum Usług Poligraficzno-Usługowe w Wyszkowie.
2. Magdalena Galarska - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce.
3. Patrycja Niedźwiedzka - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce.

Wyróżnienia: Aldona Gołdys - Technikum Usług Poligraficzno-Usługowe w Wyszkowie i Izabela Gołębiewska - Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku.

Nagroda publiczności: Magdalena Galarska - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego (25.02.2016)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies