Choć wiosna już trwa i niedługo czeka nas ocieplenie, zima robi wszystko, żebyśmy o niej nie zapomnieli. Święta będą jednak ciepłe i pogodne. Od Wielkiej Soboty zobaczymy dużo słońca. Według meteorologów termometry wskażą nawet 16 st. C.
W Wielką Sobotę w niemal całym kraju będzie pogodnie. Temperatura wciąż będzie wzrastać, osiągając w najcieplejszym momencie dnia do 13 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.
Wielkanoc
W Wielkanoc pogoda znacznie się poprawi. Będzie słonecznie, a termometry mogą wskazać nawet 14 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.
Poniedziałek Wielkanocny
Pogodna aura utrzyma się także w drugi dzień świąt Wielkanocy. Śmigus-dyngus upłynie pod znakiem słońca. Temperatura może wynieść do 16 st. C.

💬 Komentarze (0)