Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Wyjątkowy ślub Agnieszki i Roberta (zdjęcia)

Robert Filochowski z Milewa Wielkiego (gm. Troszyn) oraz jego partnerka Agnieszka w ubiegłą sobotę stanęli na ślubnym kobiercu. Bohaterowie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" gościli na uroczystości ponad 350 osób. Mamy zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia.

(Fot. Wojtek Kurczewski/Fremantlemedia)

Wśród gości nie zabrakło prowadzącej program Marty Manowskiej, a także innych uczestników telewizyjnego hitu TVP, w tym Rafała Kowala, Anny Warachim czy Grzegorza Bardowskiego.

Choć w programie głównym bohaterem był Robert, to podczas zaślubin oczy uczestników ceremonii zwrócone były przede wszystkim na pannę młodą. Agnieszka ubrana była w białą suknię z koronkowymi detalami odsłaniającą ramiona. Do włosów zaplecionych w warkocz przypięty był welon. Zakochani do kościoła pojechali białym powozem, a przed świątynią czekał na nich szpaler honorowy strażaków.

Ślub Roberta i Agnieszki to historyczna chwila dla twórców programu "Rolnik szuka żony". Pomimo wielu par, które połączyła telewizja, to właśnie mieszkaniec naszego powiatu jako pierwszy powiedział sakramentalne "tak" poznanej w programie kobiecie.

Goście weselni bawili się w sali bankietowej "Maciejowa Chata" w Starym Lubiejewie koło Ostrowi Mazowieckiej.

Zobacz zdjęcia:
Ślub Agnieszki i Roberta (fot. Wojtek Kurczewski/Fremantlemedia)


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies