Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrowianki ograły Pogoń Siedlce (zdjęcia, wyniki, tabela)

Piłkarki KS Ostrovia odniosły kolejne zwycięstwo w meczu III ligi kobiet - w grupie mazowieckiej. Tym razem podopieczne trenera Michała Kacprzaka pokonały Pogoń Siedlce 5:1 i zdobyły komplet punktów.

Prowadzenie w sobotniej konfrontacji już w 2. minucie objęła Pogoń po wykorzystanym rzucie karnym. Bramkę wyrównującą zdobyła Patrycja Cichowska.

Jeszcze przed przerwą nasze piłkarki wyszły na prowadzenie za sprawą Ewy Zadrogi, która mocnym i precyzyjnym strzałem zdobyła drugiego gola.

W drugiej odsłonie przewaga Ostrovii była jeszcze bardziej widoczna. Kolejne bramki były kwestią czasu. Ola Wilk pokonała bramkarkę gospodarzy dwukrotnie, a jedno trafienie dołożyła Emilia Kraszewska. Ostatecznie Ostrovia zwyciężyła w Siedlcach 5:1.

Kolejne spotkanie kobieca drużyna Ostrovii rozegra w niedzielę 17 kwietnia na stadionie przy ulicy Warchalskiego. Przeciwnikiem podopiecznych Michała Kacprzaka będzie Mazovia Grodzisk Mazowiecki. Początek o godz. 12.00.

Pogoń Siedlce - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:5 (1:2)