Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo ograł Koronę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze GKS Andrzejewo umocnili się na pozycji lidera pokonując w meczu na szczycie rozgrywek B klasy rezerwy ostrołęckiej Korony 2:1. Zobacz aktualną sytuację w ligowej tabeli.

Prowadzenie piłkarzom z Andrzejewa w 26. minucie dał Dominik Kraszewski. W 55. minucie spotkania wyrównał Piotr Ludwiczak, ale decydujące słowo należało do GKS, którzy w ostatniej minucie meczu zdobyli bramkę za sprawą Dominika Kraszewskiego, który został bohaterem lidera rozgrywek B klasy.

Emocji nie zabrakło również w pozostałych starciach 12. kolejki. W Zatorach swoje spotkanie rozegrała druga drużyna z powiatu ostrowskiego. Iskra Zaręby Kościelne pewnie pokonała KS Pniewo 5:2.

W innych starciach FC 2013 Różan pokonał Orz Goworowo 4:3. Ważne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Świtu Baranowo, którzy pokonali GKS Pokrzywnica 4:0, a przed własną publicznością przegrali piłkarze GLKS Lelis z WKS Mystkówiec Stary 0:2.