Bug zatonął w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w starciu przy ul. Warchalskiego pokonali Bug Wyszków 2:1. Obie bramki dla żółto-zielonych zdobył dobrze dysponowany tego dnia Dominik Dzwonkowski.

Po pierwszym kwadransie nic nie wskazywało na to, że Ostrovia zdobędzie w tym meczu komplet punktów.

W 14. minucie spotkania to goście wyszli na prowadzenie za sprawą Mateusza Krawczyka.

Po straconym golu Ostrovia zaczęła przejmować inicjatywę. Po podaniu Piotra Strzeżysza w 32. minucie wyrównał Dominik Dzwonkowski. W drugiej odsłonie ten sam zawodnik wysunął swój zespół na prowadzenie, po asyście Piotra Zacheji. Ostatecznie trzy punkty zostały w Ostrowi Mazowieckiej.

W następnej kolejce Ostrovia będzie pauzować, ale otrzyma trzy punkty walkowerem za mecz z Błękitnymi Gąbin, którzy wycofali się z rozgrywek. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wybiegną na boisko dopiero w środę 18 maja. Przed własną publicznością podejmować będą wicelidera rozgrywek Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bug Wyszków 2:1 (1:1)
Bramki: Dzwonkowski 32. 60. - Krawczyk 14.

Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Dawidzki, Małkiński, Skorupka - Choroszewski (65. K. Wątróbski), R. Wilczewski, Strzeżysz (85. Wasil), D. Wilczewski (80. Lipski) - Zacheja, Dzwonkowski (90. Latański).

Bug: Goleń - Damiętko, Maciak, Kaput (65. Wróbel), Majczyna - Dobkowski (61. Bala), Salamon, Herman (77. Kobyliński), Rejnuś - Kowalczyk, Krawczyk.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bug Wyszków (07.05.2016)

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bug Wyszków 2:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Błękitni Gąbin 3:0 (walkower)