Mazovia za mocna dla Ostrovii (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przegrali po raz trzeci z rzędu w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Tym razem rywalem nie do przejścia okazała się Mazovia Mińsk Mazowiecki. Rywale rozbili Ostrovię przy ulicy Warchalskiego 3:0.

Już na początku spotkania Mazovia wyszła na prowadzenie. Ostrovia próbowała odrobić straty, ale nie potrafiła wykończyć dogodnych okazji bramkowych.

Sytuację skomplikowało wykluczenie z gry Pawła Korzeba. W 45. minucie gry ostrowski zawodnik został ukarany drugą żółtą kartką i Ostrovia musiała walczyć w dziesiątkę.

Mimo gry w osłabieniu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka stwarzali sytuacje strzeleckie, niestety przy wykańczaniu akcji brakowało zawodnikom zimnej krwi.

Goście swoje sytuacje wykorzystali i strzelili kolejne bramki w 65. minucie i już w doliczonym czasie gry. Ostatecznie Ostrovia uległa 0:3.

Do końca sezonu zostały trzy kolejki. Najbliższe spotkanie Ostrovia rozegra w sobotę 4 czerwca, gdzie uda się na starcie do Bieżunia. Rywalami żółto-zielonych będą jeszcze Bzura Chodaków (Sochaczew) i Korona Szydłowo.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3 (0:1)
Bramki: Janusiewicz 5. Kowalczyk 65. Popławski 90.+3

Ostrovia: Łyziński - Małkiński, Dawidzki, Korzeb, Sz. Wątróbski (81. Wasil) - K. Wątróbski (55. Lipski), R. Wilczewski (69. Choroszewski), Zaremba, D. Wilczewski - Zacheja, Dzwonkowski (86. Latański).

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki (01.06.2016)