Wieczorem podczas drugiego dnia święta naszego miasta na scenie zagrał zespół Cathleen, zwycięzca ubiegłorocznego rockowego festiwalu w Ostrowi Mazowieckiej.
W skład zespołu wchodzą Daniel Dudek grający na gitarze, wokalista Piotr Klimaszewski, bębniarz Tomasz Wróblewski i Wojciech Karasiński - basista.
Wtedy też powstał zespół Cathleen. Jak wspominał Dudek z ostrowskiej sceny, dlatego taka nazwa, bo to ładne irlandzkie kobiece imię. Spodobało im się i tak nazwali swoją grupę.
W ostatnim roku można było ich spotkać np. na Ursynaliach, gdzie zagrali m.in. z Farben Lehre, Chemią, czy Kamilem Bednarkiem, w klubach, na plenerach, przeglądach/festiwalach, aż ostatecznie na Ostrów Maz Rock Festiwal, gdzie zajęli pierwsze miejsce.
Zobacz zdjęcia:
Cathleen podczas XIV dni Ostrowi (18.06.2016)
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.