Ostrovia na plus z Makowianką (zdjęcia)

W ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją IV ligi mazowieckiej podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pewnie pokonali zespół Makowianki Maków Mazowiecki 3:1. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej odsłonie meczu.

Prowadzenie w 12. minucie spotkania przy ulicy Warchalskiego objęli żółto-zieloni za sprawą Dawida Wilczewskiego. Makowianka wyrównała dziesięć minut później po strzale z rzutu wolnego.

W 30. minucie kontrolnego starcia podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył jeden z zawodników testowanych. Trener na razie nie chce podawać nazwisk, bo nadal nie wiadomo kto będzie reprezentował barwy Ostrovii w najbliższym sezonie. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Piotr Zacheja.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ostrovii 3:1.

Było to ostatnie spotkanie kontrolne żółto-zielonych. Inauguracyjny mecz nowego sezonu podopieczni Pawła Kowalczyka rozegrają w sobotę 6 sierpnia w Mławie. Początek starcia z Mławianką o godz. 15.00.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Makowianka Maków Mazowiecki 3:1 (3:1)
Bramki: D. Wilczewski 12. zawodnik testowany I 30. Zacheja 43. - 22.

Ostrovia: Łyziński - Zapatka, Małkiński, Korzeb, zawodnik testowany I - zawodnik testowany II, Zaremba, zawodnik testowany III, D. Wilczewski - R. Wilczewski, Zacheja oraz Dzwonkowski, Kołakowski, zawodnik testowany IV.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Makowianka Maków Mazowiecki (30.07.2016)