W Galerii Bursztynowej w dniach 1-7 września br. będzie można skorzystać z kuponów rabatowych od ponad 30 marek. Zniżki będą dotyczyć także nowych kolekcji. W ofercie znajdą się również kupony do restauracji sieci KFC, której otwarcie zbliża się wielkimi krokami.
Bez wątpienia każdy chce kupować taniej, tym bardziej, że w salonach znanych marek odzieżowych pojawiły się kolekcje na nowy sezon. Klienci Galerii Bursztynowej w ramach akcji rabatowej będą mogli skorzystać ze zniżek nawet do -50 proc. w sklepach odzieżowych, lokalach gastronomicznych usługowych.
Aby skorzystać z rabatów wystarczy subskrybować newsletter z najnowszymi wydarzeniami i akcjami w Galerii Bursztynowej. Osoby, które już wcześniej zapisały się do newslettera, nie muszą nic robić. Nie zwlekaj i już teraz subskrybuj newsletter Galerii Bursztynowej. W najbliższy czwartek otrzymasz wiadomość e-mail z aż 30 kuponami rabatowymi do wykorzystania w największym obiekcie handlowym w regionie. Zapisanie się do newslettera nie wiąże się z żadnymi opłatami.
Zapisz się już teraz:
Newsletter Galerii Bursztynowej
Artykuł sponsorowany
Opublikowano
Wielka akcja rabatowa w Galerii Bursztynowej

Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Pozostałe wiadomości
Żyje na pełnych obrotach i nie zwalnia nawet na chwilę. Justyna Jasko w naszym cyklu "Lub…
Pozostałe wiadomości
Wielkanocny klimat na targowisku w Ostrowi. Sprawdziliśmy, co oferują sprzedawcy (zdjęcia)
Pozostałe wiadomości
Od aktorstwa do ceramiki. Joanna Jabłczyńska w cyklu "Lubię to" (zdjęcia)
Pozostałe wiadomości
Czy dostanę warunki zabudowy w 2026? Obszar uzupełnienia zabudowy i zasada dobrego sąsied…
Pozostałe wiadomości
Podaruj bliskim słodką Wielkanoc. Zamów świąteczne wypieki w Cukierni Romanowski (zdjęcia)
Pozostałe wiadomości
Poniedziałek Wielkanocny - lany poniedziałek czyli śmigus-dyngus. Podtrzymujecie tradycję?
Pozostałe wiadomości
Życzenia świąteczne od Poseł Marii Koc
Pozostałe wiadomości
Owce miały wejść do parku. Prawda okazała się zupełnie inna
Pozostałe wiadomości
Życzenia wielkanocne władz Starostwa Powiatowego
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
💬 Komentarze (0)