Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Freeway szuka nowego domu

Freeway Dance Studio, które w Ostrowi działa od trzech lat, podsumowuje czas spędzony na rozwijaniu dziecięcych i młodzieżowych talentów. Od października otwiera się na nową formę współpracy i zachęca do zaangażowania w poszukiwania nowego domu dla studia.

17102016fds_nowy_dom1_17_10_16

Poniżej list, który Freeway skierował do mieszkańców, firm i instytucji w Ostrowi Mazowieckiej.

Dzień dobry, cześć, witajcie!

Po wspaniałych trzech latach pracy w Ostrowi Mazowieckiej, Freeway Dance Studio czekają niespodziewane zmiany. Koniec umowy najmu i wysokość czynszu, w połączeniu ze zmiennym rynkiem i kosztami prowadzenia prywatnej działalności, okazały się dla nas mieszanką wybuchową. Mimo to postanowiliśmy się nie poddawać! Zakładamy stowarzyszenie Freeway i tym samym zapraszamy do stałej współpracy miasto, ostrowskich przedsiębiorców i mieszkańców powiatu ostrowskiego.

Głównym celem studia od zawsze było wspieranie młodzieży i dzieci w rozwijaniu ich zdolności, pasji i pomysłów. Po ośmioletnim stażu w naszym mieście i powiecie za pewnik możemy wziąć jedno: Ostrów Mazowiecka to miejsce pełne kreatywnych, ambitnych i niespotykanie pracowitych młodych ludzi. Czas spędzony z ostrowską młodzieżą, nie tylko na sali tanecznej, ale też na wspólnej pizzy, czy długich rozmowach nad stawkiem i w Ogródku Jordanowskim, to dla wielu z nas wielka inspiracja i piękne wspomnienia.

Jesteśmy ludźmi z różnych środowisk. Studiujemy, pracujemy, prowadzimy własne firmy. To, co sprowadziło nas do Ostrowi Mazowieckiej, to wspólna pasja. Mamy pomysły na więcej pokazów, spektakli i innych inicjatyw. Chcemy działać i razem z naszymi wspaniałymi uczniami pokolorować Ostrów Mazowiecką w jak najcieplejsze barwy. Żeby to osiągnąć, potrzebujemy nowego lokum - miejsca, w którym będziemy mogli tańczyć, tworzyć i rozwijać się. Mamy swoje lustra i nagłośnienie, a także zwartą ekipę gotową do pracy. Z dzisiejszym dniem rozpoczynamy poszukiwania nowego domu Freewaya.

Jak możecie pomóc?
- dodając przyjaciół do wydarzenia i udostępniając je,
- udostępniając posty, które będziemy regularnie wrzucać na tablicę,
- dzieląc się z nami Waszymi wspomnieniami, historiami i zdjęciami związanymi z Freewayem,
- wrzucając własne zdjęcia z kartką z napisem: #nowydomFreewaya,
- dzieląc się pomysłami na naszą nową siedzibę,
- przekazując dalej informację o poszukiwaniach.

Chcielibyśmy być ważnym punktem na mapie Ostrowi Mazowieckiej, dlatego liczymy na wszystkich mieszkańców miasta i okolic, którzy ciepło o nas myślą. Zapraszamy do współpracy wszystkich ostrowskich artystów i ludzi kultury, którzy nie są obojętni na możliwości rozwoju dzieci i młodzieży z naszego miasta.

Już teraz zapraszamy na koncert/happening, który odbędzie się w niedzielę 30 października. Wciąż poszukujemy miejsca. Chętnych do współpracy i pomocy przyjmiemy z otwartymi ramionami. Więcej informacji wkrótce.

Peace, love!

Ekipa Freeway Dance Studio:
Marta "Mamuśka" Molska
Monika "Radzia" Radziszewska
Ola "Olcis" Nitupska
Paulina "Wiszka" Wiszowata
Kamil Klepadło
Bartek Skalik
Mateusz "Najsi" Neisser
Uczniowie "FDS"Pozostałe informacje