Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Freeway szuka nowego domu

Freeway Dance Studio, które w Ostrowi działa od trzech lat, podsumowuje czas spędzony na rozwijaniu dziecięcych i młodzieżowych talentów. Od października otwiera się na nową formę współpracy i zachęca do zaangażowania w poszukiwania nowego domu dla studia.

17102016fds_nowy_dom1_17_10_16

Poniżej list, który Freeway skierował do mieszkańców, firm i instytucji w Ostrowi Mazowieckiej.

Dzień dobry, cześć, witajcie!

Po wspaniałych trzech latach pracy w Ostrowi Mazowieckiej, Freeway Dance Studio czekają niespodziewane zmiany. Koniec umowy najmu i wysokość czynszu, w połączeniu ze zmiennym rynkiem i kosztami prowadzenia prywatnej działalności, okazały się dla nas mieszanką wybuchową. Mimo to postanowiliśmy się nie poddawać! Zakładamy stowarzyszenie Freeway i tym samym zapraszamy do stałej współpracy miasto, ostrowskich przedsiębiorców i mieszkańców powiatu ostrowskiego.

Głównym celem studia od zawsze było wspieranie młodzieży i dzieci w rozwijaniu ich zdolności, pasji i pomysłów. Po ośmioletnim stażu w naszym mieście i powiecie za pewnik możemy wziąć jedno: Ostrów Mazowiecka to miejsce pełne kreatywnych, ambitnych i niespotykanie pracowitych młodych ludzi. Czas spędzony z ostrowską młodzieżą, nie tylko na sali tanecznej, ale też na wspólnej pizzy, czy długich rozmowach nad stawkiem i w Ogródku Jordanowskim, to dla wielu z nas wielka inspiracja i piękne wspomnienia.

Jesteśmy ludźmi z różnych środowisk. Studiujemy, pracujemy, prowadzimy własne firmy. To, co sprowadziło nas do Ostrowi Mazowieckiej, to wspólna pasja. Mamy pomysły na więcej pokazów, spektakli i innych inicjatyw. Chcemy działać i razem z naszymi wspaniałymi uczniami pokolorować Ostrów Mazowiecką w jak najcieplejsze barwy. Żeby to osiągnąć, potrzebujemy nowego lokum - miejsca, w którym będziemy mogli tańczyć, tworzyć i rozwijać się. Mamy swoje lustra i nagłośnienie, a także zwartą ekipę gotową do pracy. Z dzisiejszym dniem rozpoczynamy poszukiwania nowego domu Freewaya.

Jak możecie pomóc?
- dodając przyjaciół do wydarzenia i udostępniając je,
- udostępniając posty, które będziemy regularnie wrzucać na tablicę,
- dzieląc się z nami Waszymi wspomnieniami, historiami i zdjęciami związanymi z Freewayem,
- wrzucając własne zdjęcia z kartką z napisem: #nowydomFreewaya,
- dzieląc się pomysłami na naszą nową siedzibę,
- przekazując dalej informację o poszukiwaniach.

Chcielibyśmy być ważnym punktem na mapie Ostrowi Mazowieckiej, dlatego liczymy na wszystkich mieszkańców miasta i okolic, którzy ciepło o nas myślą. Zapraszamy do współpracy wszystkich ostrowskich artystów i ludzi kultury, którzy nie są obojętni na możliwości rozwoju dzieci i młodzieży z naszego miasta.

Już teraz zapraszamy na koncert/happening, który odbędzie się w niedzielę 30 października. Wciąż poszukujemy miejsca. Chętnych do współpracy i pomocy przyjmiemy z otwartymi ramionami. Więcej informacji wkrótce.

Peace, love!

Ekipa Freeway Dance Studio:
Marta "Mamuśka" Molska
Monika "Radzia" Radziszewska
Ola "Olcis" Nitupska
Paulina "Wiszka" Wiszowata
Kamil Klepadło
Bartek Skalik
Mateusz "Najsi" Neisser
Uczniowie "FDS"


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.