KS Wąsewo uległo Rzekuniance (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS Wąsewo w starciu 10. kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli na wyjeździe Rzekuniance Rzekuń 1:2.

17102016wasewo_rzekunianka1_17_10_16

Podopieczni trenerów Stanisława Świerdzewskiego i Leszka Skrzecza w pierwszej połowie spotkania stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki, ale zabrakło wykończenia akcji.

Jedyną skuteczną akcję w 35. minucie meczu przeprowadzili gospodarze, a wybornej okazji do zdobycia gola nie zmarnował Adrian Wołejszo.

W drugiej części spotkania obie drużyny stwarzały sytuacje strzeleckie, a kolejnego gola w 74. minucie gry na koncie Rzekunianki zapisał Jakub Podgajny. KS Wąsewo walczyło o kontaktowego gola i zdobyło bramkę w 82. minucie gry. Wówczas na listę strzelców wpisał się Kamil Wojdak.

- Patrząc na ligową tabelę było to dla nas bardzo ważne spotkanie, bo zwycięstwo dawało większą przewagę nad strefą spadkową - mówi prezes KS Wąsewo Zbigniew Orłowski. - Tym razem pozostajemy bez zdobyczy punktowej i będziemy walczyć w kolejnych meczach.

Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo 2:1 (1:0)
Bramki: Wołejszo 35. Podgajny 74. - Wojdak 82.

KS Wąsewo: Chorodyński (76. Warszawik) - Ambroziak (67. Kołota), Brzozowski, Godlewski, Nerek, Pałubiński, Podolak, Rychlik, Waracki, Wojdak, Żukowski

Rzekunianka Rzekuń - KS Wąsewo (15.10.2016)