Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Piłkarki Ostrovii jesienią bez porażki (zdjęcia)

Piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej w rozgrywkach III ligi mazowieckiej rozbiły w meczu przed własną publicznością Pogoń Siedlce 7:0.

02112016ostrovianki1_02_11_16

Podopieczne trenera Michała Kacprzaka zdominowały rywalki. Festiwal strzelecki rozpoczęły w 42. minucie spotkania za sprawą Izabeli Tyszki.

W kolejnych minutach meczu bramki zdobyły Izabela Lenarczyk, Patrycja Cichowska, Klaudia Zaręba i Kinga Bączyk. Dwukrotnie drogę do bramki rywalek znalazła Justyna Kazanowska i efektowne zwycięstwo gospodyń stało się faktem.

W rundzie jesiennej podopieczne trenera Michała Kacprzaka zapisały na swoim koncie sześć zwycięstw i trzy remisy. W efekcie Ostrovia zajęła trzecie miejsce z dorobkiem 21 punktów. Szersze podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu ostrowskich piłkarek w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Siedlce 7:0 (0:0)
Bramki: Tyszka 42. Lenarczyk 55. Kazanowska 67. 80. Cichowska 75. Zaręba 76. Bączyk 79.

Ostrovia: Żak - Śladewska, Grabowska (60. Galanty), Kazanowska, Kordyszewska (45. Kempisty) - Wilk, Stempczyńska, Świercz, Zaręba - Tyszka (55. Bączyk), Izabela (55. Cichowska)