Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


"Wirujący Krąg" po raz szesnasty

Po raz szesnasty Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza na festiwal tańca pn. "Wirujący Krąg". Zespoły taneczne z całej Polski uczczą odzyskanie niepodległości. Zmagania tancerzy zwieńczy koncert galowy, który zawsze gromadzi tłumną publiczność.

07112016wirujacy_krag_2012_07_11_16

- Prócz uczczenia Święta Niepodległości festiwal ma również na celu integrację środowisk tworzących amatorski ruch artystyczny, popularyzację zespołowych form tanecznych, ich walorów artystycznych i wychowawczych oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z dziecięcymi i młodzieżowymi zespołami tanecznymi - informują organizatorzy.

Festiwal odbędzie się w piątek 11 listopada w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego. Początek o godz. 11.00.

Jury festiwalu przyzna nagrody i wyróżnienia za szczególne dokonania artystyczne oraz dyplomy uczestnictwa dla wszystkich zespołów. Laureaci pierwszych miejsc wystąpią w koncercie galowym na zakończenie festiwalu.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

??   13:50, 07.11.2016

ile się zgłosiło zespołów?

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.