Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Zajęcia dla przyszłych mam

Studio Tańca Saltare zaprasza na fitness dla kobiet w ciąży. Zajęcia pn. "Przyszła mama nie ćwiczy sama" prowadzi Kinga Pochmara.

Instruktorka jest studentką czwartego roku fizjoterapii oraz certyfikowanym instruktorem fitness i tańca, odbyła specjalne szkolenia w kierunku pracy z kobietami w ciąży oraz specjalistyczny kurs gimnastyki korekcyjnej.

Prowadząca zajęć zapewnia w programie mnóstwo uśmiechu, ciepłą atmosferę oraz pracę w kameralnych grupach.

- Odpowiednia intensywność ćwiczeń nie pozwoli przegrzać organizmu, spowoduje za to dotlenienie mamy i dziecka, ułatwiając mu przyjście na świat. Dzięki ćwiczeniom przeciwobrzękowym odciążymy napięte ręce i nogi, poprawimy pracę układu krążenia. Zadbamy również o sylwetkę, by powrót do formy sprzed ciąży nie stał się wielkim problemem - zapewnia Kinga Pochmara.

W trosce o zdrowie mam i maluchów studio tańca wymaga zgody lekarskiej na udział w tego typu zajęciach.

Więcej informacji pod numerem tel. 788-375-598 lub przez adres e-mail: kinga-pochmara@wp.pl. Pierwsze zajęcia gratis.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.