Mikołajkowe zmagania młodych piłkarzy (zdjęcia)

Akademia Młodego Piłkarza Gool Ostrów Mazowiecka wygrała pierwszy turniej mikołajkowy UKS Cup 2016. W finałowym starciu ostrowska drużyna pokonała OTS Korona Ostrołęka 1:0.

mikolajkowy_turniej1_13_12_16

W meczu o trzecie miejsce piłkarze APN Ostrołęka pokonali gospodarzy turnieju UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecka 2:1. W starciu o piątą lokatę Młode Orły Pułtusk odprawiły z kwitkiem Olimpię Zambrów 2:1, a w batalii o siódmą pozycję Trójka Ciechanów wygrała z MŁKS Łomża 1:0.

W turnieju organizatorzy przyznali indywidualne wyróżnienia, które otrzymali: Dawid Kalisz (najlepszy bramkarz, AMP Gool Ostrów Mazowiecka), Damian Sokołowski (najlepszy strzelec, AMP Gool Ostrów Mazowiecka), Szymon Zieliński (odkrycie turnieju, OTS Korona Ostrołęka), Jakub Krzyżewski (mistrz żonglerki, Młode Orły Pułtusk), Miłosz Seroka (mistrz mini Turbokozak, Młode Orły Pułtusk), Dawid Płotczyk (najlepszy obrońca, AMP Gool Ostrów Mazowiecka), Maksymilian Obuchowski (najlepszy zawodnik, UKS AP Ostrów Mazowiecka).

Patronat nad zawodami objął starosta ostrowski Zbigniew Kamiński, który wręczył nagrodę drużynie APN Ostrołęka.