Opublikowano

Paweł Kukiz o pobożności posłanki z naszego okręgu

Anna Maria Siarkowska, członkini klubu Kukiz 15 jest jedną z bohaterek artykułu pt. "Posłanka Kukiza: Nasz klub to Chamoobrona!", który zamie

Anna Maria Siarkowska, członkini klubu Kukiz 15 jest jedną z bohaterek artykułu pt. "Posłanka Kukiza: Nasz klub to Chamoobrona!", który zamieścił "Newsweek". Tygodnik przytoczył wypowiedź lidera ruchu Pawła Kukiza na temat pobożności posłanki.

(Anna Maria Siarkowska z Kukiz 15)

Jak podaje "Newsweek" Paweł Kukiz kilka miesięcy temu prosił posłów o niekomentowanie zakazu aborcji, bo wyborcy ruchu są w tej sprawie podzieleni i nie ma sensu zrażać ich swoimi wypowiedziami.

- Dziwne tłumaczenie, ale jeszcze do przyjęcia. Gorzej, że chwilę później Paweł Kukiz postanowił jednak błysnąć dowcipem. Powiedział, że jedyną osobą, dla której mógłby zrobić wyjątek, jest posłanka Anna Siarkowska. Dlaczego? Bo jest tak świętojebliwa, że nawet seks uprawia przez prześcieradło, hehe - wypowiedź jednego z posłów, przytoczona przez tygodnik.

Co na to Anna Siarkowska?

- Komentowanie takich wypowiedzi jest poniżej mojej godności. Ludzie, którzy w ten sposób odnoszą się do innych, sami wystawiają sobie świadectwo - czytamy w "Newsweeku".

Paweł Kukiz zapewnia, że nie kpił z pobożności Anny Siarkowskiej. Chciał jedynie, żeby nie wypowiadała się na temat aborcji.

Artykuł "Posłanka Kukiza: Nasz klub to Chamoobrona!" dotyczy napiętych relacji, jakie obecnie panują wśród członków klubu Kukiz 15. Oprócz wątku dotyczącego Siarkowskiej i Kukiza, nawiązano też do konfliktu między posłanką Magdaleną Błeńską i Andrzejem Kobylarzem.

Pełna treść artykułu:
Posłanka Kukiza: Nasz klub to Chamoobrona!

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz