Sokół uległ Stali Stalowa Wola

Ze zmiennym szczęściem swoje spotkania w rozgrywkach II ligi rozgrywają koszykarze ostrowskiego Sokoła. Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela ulegli Stali Stalowa Wola 59:75.

sokol_08_01_17

Już początek meczu pokazał, że goście ze Stalowej Woli przyjechali do Ostrowi Mazowieckiej, aby walczyć o kolejne punkty.

W pierwszej kwarcie goście odnieśli zwycięstwo 24:21, a w drugiej 23:13. W efekcie po pierwszej części spotkania prowadzili pewnie różnicą trzynastu punktów.

W trzeciej kwarcie ponownie lepsi okazali się goście 17:13. Czwartą kwartę skromnie wygrał Sokół 12:11, ale w całym meczu oznaczało to porażkę różnicą szesnastu punktów. Najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie prowadzonej przez trenera Grzegorza Helcbergiela był tym razem Przemysław Słoniewski (18 punktów).

W drużynie Sokoła po dłuższej przerwie pojawił się Łukasz Ryfa. Ostrołęczanin spędził na parkiecie 4 minuty i 23 sekundy, ale nie zdołał dla swojego zespołu zdobyć żadnego punktu przy dwóch próbach.

Sokół Ostrów Mazowiecka - ZKS Stal Stalowa Wola 59:75 (21:24, 13:23, 13:17, 12:11)

Sokół: Słoniewski 18 pkt, Barszcz 12 pkt, Koźluk 12 pkt, Grudziński 9 pkt, Szczerbatiuk 5 pkt, Skarpetowski 2 pkt, Niedbalski 1 pkt oraz Siwek, Ryfa, Grabowski i Wilczyński.