Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Taniec


Będziesz mamą? Bądź aktywna i przyjdź na zajęcia

Studio Tańca Saltare zaprasza na zajęcia fitness przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży. Pierwsze zajęcia są darmowe. Prowadzącą zajęcia jest Kinga Pochmara, studentka IV roku fizjoterapii oraz certyfikowany instruktor fitness i tańca.

przyszla_mama_19_01_17

Instruktorka odbyła specjalne szkolenia w kierunku pracy z kobietami w ciąży oraz specjalistyczny kurs gimnastyki korekcyjnej.

- W programie zajęć będzie przede wszystkim mnóstwo uśmiechu, ciepła atmosfera oraz praca w kameralnych grupach. Odpowiednia intensywność ćwiczeń nie pozwoli przegrzać organizmu, spowoduje za to dotlenienie mamy i dziecka, ułatwiając mu przyjście na świat. Dzięki ćwiczeniom przeciwobrzękowym odciążymy napięte ręce i nogi, poprawimy pracę układu krążenia. Zadbamy również o sylwetkę, by powrót do formy sprzed ciąży nie stał się wielkim problemem - zachęca do wzięcia udziału Kinga Pochmara.

W trosce o zdrowie uczęszczających na zajęcia mam, wymagana jest zgoda lekarska na udział w tego typu zajęciach.

Najbliższe zajęcia w czwartek 19 stycznia. Początek o godz. 17.00 w budynku Sceny Kotłownia przy ul. Rubinkowskiego 15 w Ostrowi Mazowieckiej.

Zapisy i więcej informacji pod numerem tel. 788-375-598 lub poprzez e-mail: kinga-pochmara@wp.pl.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.