Opublikowano

Ostrovia z brązem w Jantar Cup 2017 (zdjęcia, wideo)

Bardzo udanie zaprezentowały się zawodniczki Ostrovii Ostrów Mazowiecka w turnieju Jantar Cup 2017, który został rozegrany w hali im. Arkadius

Bardzo udanie zaprezentowały się zawodniczki Ostrovii Ostrów Mazowiecka w turnieju Jantar Cup 2017, który został rozegrany w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Gospodyniami zmagań o puchar prezydenta miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego były zawodniczki KS Jantar Ostrołęka, które zajęły drugie miejsce w rywalizacji. W finałowym spotkaniu podopieczne trenera Pawła Żaka uległy Ząbkovii Ząbki 1:3.

Świetnie w turnieju radziły sobie zawodniczki Ostrovii Ostrów Mazowiecka prowadzone przez trenera Michała Kacprzaka. W turnieju zajęły ostatecznie trzecią lokatę po niezwykle ciekawym i emocjonującym decydującym starciu, w którym pokonały Forty Piątnica po rzutach karnych 2:1. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1.

Ostrovia z turnieju powróciła nie tylko z pucharem z trzecie miejsce, ale także nagrodą indywidualną. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Ewa Stempczyńska z Ostrowi Mazowieckiej, najbardziej doświadczona zawodniczka w talii trenera Michała Kacprzaka. W zawodach wyróżnione zostały również bramkarka Jantaru Ostrołęka Katarzyna Kulesik oraz najlepsza strzelczyni turnieju Magdalena Górecka z Ząbkovii Ząbki, która zapisała na swoim koncie sześć bramek.

Ostrovia w turnieju wystąpiła w składzie: Joanna Żak - Ewa Stempczyńska, Ada Grabowska, Sylwia Śladewska, Alicja Koryszewska, Kinga Bączyk, Amelia Skowrońska i Katarzyna Świercz.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz