Ostrovia z brązem w Jantar Cup 2017 (zdjęcia, wideo)

Bardzo udanie zaprezentowały się zawodniczki Ostrovii Ostrów Mazowiecka w turnieju Jantar Cup 2017, który został rozegrany w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

jantar_cup1_23_01_17

Gospodyniami zmagań o puchar prezydenta miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego były zawodniczki KS Jantar Ostrołęka, które zajęły drugie miejsce w rywalizacji. W finałowym spotkaniu podopieczne trenera Pawła Żaka uległy Ząbkovii Ząbki 1:3.

Świetnie w turnieju radziły sobie zawodniczki Ostrovii Ostrów Mazowiecka prowadzone przez trenera Michała Kacprzaka. W turnieju zajęły ostatecznie trzecią lokatę po niezwykle ciekawym i emocjonującym decydującym starciu, w którym pokonały Forty Piątnica po rzutach karnych 2:1. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1.

Ostrovia z turnieju powróciła nie tylko z pucharem z trzecie miejsce, ale także nagrodą indywidualną. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Ewa Stempczyńska z Ostrowi Mazowieckiej, najbardziej doświadczona zawodniczka w talii trenera Michała Kacprzaka. W zawodach wyróżnione zostały również bramkarka Jantaru Ostrołęka Katarzyna Kulesik oraz najlepsza strzelczyni turnieju Magdalena Górecka z Ząbkovii Ząbki, która zapisała na swoim koncie sześć bramek.

Ostrovia w turnieju wystąpiła w składzie: Joanna Żak - Ewa Stempczyńska, Ada Grabowska, Sylwia Śladewska, Alicja Koryszewska, Kinga Bączyk, Amelia Skowrońska i Katarzyna Świercz.