Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Pływanie


Małkowski: Ten sukces to nasza perełka (wideo)

Podczas gali Sportowiec Roku 2016 nie zabrakło również wyróżnienia Kapituły dla Animatora Sportu Roku 2016. To zaszczytne wyróżnienie w trafiło do pracującego od kilkunastu lat z młodzieżą na akwenach wodnych i nie tylko prezesa WOPR-OS Dariusza Małkowskiego.

malkowski_sportowiec_roku1_2016_01_03_17

Kapituła gali Sportowiec Roku 2016 postanowiła w tym roku nagrodzić osobę, która od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą dbając nie tylko o wysokie osiągnięcia w sporcie. Przez wiele lat szkoleniowiec wychował setki młodych zawodników, którzy niosą pomoc innym na akwenach wodnych.

W szkołach na terenie całego regionu przeprowadzone prelekcje z pewnością poprawiają bezpieczeństwo i wiedzę odnośnie przebywania nad wodą. W tym roku podopieczny ostrołęckiego trenera Dariusza Małkowskiego - Hubert Nakielski wywalczył złoto i srebro mistrzostw świata w ratownictwie wodnym.

- Sport, a także różnego rodzaju działalność wolontariacka była, jest i będzie jedną z moich wielkich pasji życiowych - mówił podczas gali Dariusz Małkowski. - Wyróżnienie dedykuję swojej kochanej żonie, swojemu synkowi, którzy są cierpliwi i wyrozumiali, bo wiele godzin z młodzieżą spędzam na treningach.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.