Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Jakub Mikołajczyk stypendystą Marszałka Województwa (zdjęcia)

Jak co roku Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik podczas uroczystej gali wręczył szczególnie uzdolnionym uczniom swoje nagrody. Umowy stypendialne marszałek przekazał 10 stycznia 2018 roku.

stypendysta_2018_0009

W ramach projektu "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2017/2018." Jakub Mikołajczyk ze gimnazjum nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej otrzymał umowę jako najlepszy stypendysta z subregionu ostrołęckiego, jest to już drugie uzdolnionego ucznia z Ostrowi.

W roku bieżącym tytuł jego projektu brzmi "Różnorodność Królestw organizmów – anatomia, fizjologia roślin i zwierząt." W obydwu przypadkach nauczycielem – opiekunem stypendysty jest dr Bogusław Konrad – nauczyciel biologii i chemii w ostrowskiej jedynce.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies