Mieszkańcy skorzystali z zaproszenia Sceny Kotłownia na występ nowego kabaretu na artystycznej mapie naszego regionu. W niedzielny wieczór na deskach ostrowskiego teatru publiczność rozśmieszali członkowie kabaretu Rozumisz.
Artyści śmieszyli dowcipem, wyglądem, gestykulacją i mimiką.
Kabaret Rozumisz choć jest zupełnie nowym zespołem na artystycznej mapie naszego regionu, to dzięki wcześniejszym dokonaniom jego członków, doskonale rozpoznawalnym wśród lokalnej publiczności.
- Ludzie mają wystarczająco dużo kłopotów i problemów, z którymi muszą mierzyć się na co dzień. My chcemy zapewnić im odskocznię od tego wszystkiego. Chcemy, żeby każdy, kto przyjdzie na nasz występ na chwilę oderwał się od tego co dzieje się w jego życiu prywatnym, czy zawodowym i po prostu śmiechem naładował swoje baterie. I nam o to głównie chodzi. My naładujemy akumulatory naszej publiczności - mówili przed występem kabareciarze.
Kabaret Rozumisz wystąpił na deskach Kotłowni w niedzielę 4 marca.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.