Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Trądzik różowaty. Poznaj kosmetyki Acnerose

Przyjęło się, że trądzik dotyczy w głównej mierze młodzieży w okresie dojrzewania. Jeśli problemy skórne występują u osób dorosłych, jest to zazwyczaj trądzik różowaty. Zaczerwieniona skóra twarzy spowodowana jest zazwyczaj nieprawidłową pracą gruczołów łojowych oraz pękającymi naczynkami.

tradzik

Na rynku dostępne są kosmetyki bez sls, naturalne kremy do twarzy, preparaty w płynie do pielęgnacji, mające na celu złuszczanie skóry twarzy oraz jej nawilżanie.

Mimo szerokiego wachlarza ogólnodostępnych specyfików zdarza się, że zaczerwienienie skóry i trądzik nie ustępują. Aby zażegnać problem skutecznie i długookresowo, należy zadbać o pielęgnację cery w sposób kompleksowy, co zapewni innowacyjna seria kosmetyków Acnerose. Odpowiednio skomponowane składniki aktywne, naturalne ingredienty oraz dostosowana do potrzeb cery forma sprawiają, że kosmetyki na trądzik różowaty Acnerose cieszą się zaufaniem szerokiej rzeszy klientów.

Więcej o trądziku różowatym przeczytasz na stronie: https://acnerose.pl/tradzik-rozowaty/.

Zestaw zawiera
1.  Płyn oczyszczający - to delikatny preparat w płynnej formie przeznaczony do pielęgnacji cery, mający na celu jej odżywienie, oczyszczenie i regenerację. Krótki, naturalny skład z wysoką zawartością substancji aktywnych sprawia, że cera jest odświeżona i promienna a zaczerwienia na skórze są ukojone. Płyn powinien być stosowany rano i/lub wieczorem jak tradycyjny tonik.

2. Krem na rano - jest kosmetykiem o wieloaspektowym działaniu. Cera o poranku wymaga szczególnej, nie nazbyt agresywnej pielęgnacji aby nie zaostrzyć zaczerwienienia skóry. Krem na rano łączy delikatne złuszczanie skóry twarzy z jej nawilżeniem co sprawia, że jest ona elastyczna i promienna.

3. Krem na dzień - to lekka formuła gwarantująca optymalne nawilżenie, wytworzenie delikatnej bariery chroniącej skórę twarzy przed działaniem czynników zewnętrznych, a także regulację wydzielania sebum. Bogactwo składników sprawia, że już niewielka ilość kremu na trądzik różowaty wystarczy by zapewnić głębokie nawilżenie.

4. Pasta na noc - jest formułą niosącą cerze ukojenie po całym dniu. Treściwy skład zapewnia odżywienie i nawilżenie przez wiele godzin. Aktywne działanie ingredientów sprawia, że cera rano jest nimi nasycona i wyraźnie zregenerowana.

Aby pielęgnować cerę w sposób holistyczny, niezbędne jest troszczenie się o nią w sposób kompleksowy. Stosowanie kosmetyków pojedynczo nie przyniesie pożądanych rezultatów. Dzięki zastosowaniu całego zestawu Acnerose możliwe jest osiągnięcie efektu synergii w czerpaniu korzyści. Pamiętać należy także, że walka z trądzikiem to nie tylko kosmetyki na trądzik różowaty, ale także prowadzenie zdrowego trybu życia.

Dieta na trądzik różowaty powinna:
- zawierać owoce i warzywa,
- gwarantować odpowiednie nawodnienie organizmu,
- dostarczać cennych składników odżywczych: antyoksydantów, witamin i minerałów,
- wykluczać ostre przyprawy, a więc spożywanie pikantnych dań,
- ograniczać kawę i herbatę na rzecz wody mineralnej,
- odkwaszać organizm poprzez wykluczenie czerwonego mięsa i nabiału.

Aby zwalczyć trądzik u osób dorosłych niezbędna jest znajomość swojego organizmu oraz konsekwencja w działaniu. Konieczne jest uważne dobieranie kosmetyków oraz komponowanie codziennego menu. Walki z trądzikiem nie należy traktować jako krótkiej kuracji, a raczej jako zmianę stylu życia, na zdrowszy i przyczyniający się do poprawy ogólnej kondycji całego ciała. Pamiętać należy, że jak podczas każdej kuracji najważniejsze jest podejście zdroworozsądkowe. Niezaprzeczalnie, aby zwalczyć trądzik różowaty najważniejszymi czynnikami są: odpowiednio skomponowany zestaw kosmetyków, racjonalna dieta oraz baczna obserwacja swojego organizmu.

Jeśli zamiast trądziku różowatego, masz trądzik pospolity - przeczytaj również o serii na to schorzenie - https://poznajsevolium.pl.

Artykuł sponsorowany


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies