Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kabarety


Kabaret Rewers na deskach ostrowskiego teatru

Kabaret Rewers będzie w maju gościem miesiąca ostrowskiej Sceny Kotłownia. Grupa powstała w 2014 roku i działa przy Zielonogórskim Ośrodku Kultury.

2018/05/kabaret-rewers-jpg_5af4058f20cc6 Fot. Scena Kotłownia

Rewers to nowy kabaret na mapie Polski. Grupa jest połączeniem 20-letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz i Macieja Wojciechowskiego.

To jedna z niewielu grup na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa.

Kabaret na swoim koncie ma już trzy premierowe programy i wziął udział w największych wydarzeniach telewizyjnych.

W naszym mieście kabaret Rewers wystąpi w niedzielę 20 maja. Początek o godz. 19.00 w teatrze Scena Kotłownia.

Rezerwacja w biurze usług turystycznych "Flamingo", ul. Kilińskiego 2 lok. 9 lub pod numerem tel. 502-122-909.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.