Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Szulborze Wielkie: woda spełnia wymagania

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowi Mazowieckiej ocenił jakość wody z wodociągu wiejskiego w Szulborzu Wielkim za I kwartał 2018 roku.

kran_woda_18_10_17

Próbki wody pobrano z kranów w sali sprzedaży przy ul. Wyszyńskiego 13A i w pomieszczeniu sanitarnym przy ul. Romantycznej 2 w Szulborzu Wielkim.

- Stwierdzam przydatność wody do spożycia przez ludzi z wodociągu zarządzanego przez gminę Szulborze Wielkie - informuje Andrzej Kaczyński z upoważnienia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowi Mazowieckiej.

Na podstawie sprawozdań z badań próbek wody z wodociągu o produkcji 100-1000 m sześć/d Szulborze Wielkie stwierdzono, że woda w zakresie przebadanych parametrów spełnia wymagania w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies