Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej "You Can Sing" (zdjęcia, wideo)

Uzdolniona młodzież ze szkół podstawowych z gminy Ostrów Mazowiecka 8 czerwca 2018 roku po raz drugi spotkała się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Ugniewie, aby rozstrzygnąć konkurs piosenki angielskiej "You Can Sing".

2018/06/ugniewo-konkurspiosenkoi-jpg_5b210cfb6e9c3

Młodzi uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością języka angielskiego, dykcją oraz muzykalnością i poczuciem rytmu. Dobór repertuaru był na wysokim poziomie, a mimo to odbiór utworów cieszył się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Jury oceniało nie tylko interpretację i walory głosowe, ale także dobór stroju do charakteru utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, upominek z nutką oraz słodycze. Dodatkowo wyróżniono trzy pierwsze miejsca nagrodzone statuetkami.
I miejsce zajęła Alicja Pałubińska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie. Wykonała piosenkę "I don't know my name" Grace Vander Waal przy własnym akompaniamencie na ukulele oraz w pięknej stylizacji. II miejsce zajęła Klaudia Duda, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Dudach. Pięknym, mocnym głosem wykonała piosenkę "Attention"- Charlie Puth. III miejsce zajęła Klaudia Wasil, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Ugniewie. Uznanie jury zyskała wykonując piosenkę "Take me to chuch" zespołu Hozier.


Dodaj komentarz