Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej "You Can Sing" (zdjęcia, wideo)

Uzdolniona młodzież ze szkół podstawowych z gminy Ostrów Mazowiecka 8 czerwca 2018 roku po raz drugi spotkała się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Ugniewie, aby rozstrzygnąć konkurs piosenki angielskiej "You Can Sing".

2018/06/ugniewo-konkurspiosenkoi-jpg_5b210cfb6e9c3

Młodzi uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością języka angielskiego, dykcją oraz muzykalnością i poczuciem rytmu. Dobór repertuaru był na wysokim poziomie, a mimo to odbiór utworów cieszył się dużym uznaniem i zainteresowaniem. Jury oceniało nie tylko interpretację i walory głosowe, ale także dobór stroju do charakteru utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, upominek z nutką oraz słodycze. Dodatkowo wyróżniono trzy pierwsze miejsca nagrodzone statuetkami.
I miejsce zajęła Alicja Pałubińska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie. Wykonała piosenkę "I don't know my name" Grace Vander Waal przy własnym akompaniamencie na ukulele oraz w pięknej stylizacji. II miejsce zajęła Klaudia Duda, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Dudach. Pięknym, mocnym głosem wykonała piosenkę "Attention"- Charlie Puth. III miejsce zajęła Klaudia Wasil, uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Ugniewie. Uznanie jury zyskała wykonując piosenkę "Take me to chuch" zespołu Hozier.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies