Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Sprawdź, co będzie można licytować na finale WOŚP w Małkini Górnej

Małkiński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentował część przedmiotów i usług, które trafią na licytację podczas niedzielnego finału orkiestry w Małkini Górnej. Rzeczy wciąż przybywa. Już teraz można sobie coś upatrzyć, aby licytować i podbijać stawki na rzecz dzieci.

2019/01/koszulka-wosp-malkinia-jpg_5c370d86beb67Fot. sztab WOŚP w Małkini Górnej

Do współpracy z małkińskim sztabem zgłosiło się duże grono osób prywatnych i firm. Każdy chce coś ofiarować, aby udało się zebrać jak największą kwotę.

Główna impreza finału odbywała się będzie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej. To tam trwały będą koncerty zespołów i tam rozbłyśnie symboliczne światełko do nieba. Przeprowadzona zostanie także wspomniana licytacja. A co będzie można zakupić?

To przede wszystkim mnóstwo "wośpowych" gadżetów m.in. smycze, portfele, koszulki dla dorosłych czy body dla dziecka, saszetki i kalendarze. Będą też przedmioty i vouchery ofiarowane przez lokalne firmy i przedsiębiorców, m.in. kupony podarunkowe na treningi, czy fotoramki.

Będzie też wiele innych rzeczy. Zatem warto się przygotować, może uda się wam ustrzelić jakąś perełkę i mieć pamiątkę. Wszystkie gadżety do licytacji prezentuje małkiński sztab na Facebooku.

27 finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 13 stycznia br.

Zobacz również:
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Małkini Górnej. Poznaj program


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies