Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Ostrovia najlepsza w Wąsewo Cup 2019 (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji kibicom z całego regionu dostarczył turniej piłki nożnej Wąsewo Cup 2019. Do rywalizacji o puchar wójta Rafała Kowalczyka walczyło dwanaście zespołów. W turnieju najlepsza okazała się Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

2019/01/wasewo-cup-ostrovia-jpg_5c46f28682b27

Zespół z Ostrowi Mazowieckiej w finale pokonał ADF Ostrołęka 2:0. W konfrontacji o trzecie miejsce druga drużyna złożona z zawodników Ostrovii Ostrów Mazowiecka pokonała gospodarzy KS Wąsewo 2:0.

Na kolejnych lokatach uplasowały się drużyny Narwi Ostrołęka i Dream Team Ostrów Mazowiecka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Murawski (KS Wąsewo). Indywidualne wyróżnienie dla najlepszego bramkarza trafiło w ręce Daniela Woźniaka z ADF Ostrołęka. Królem strzelców zawodów został z kolei Piotr Zacheja (Ostrovia Ostrów Mazowiecka).

Turniej został rozegrany w sobotę 19 stycznia w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie.