Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pogoda


W piątek będzie ciepło i deszczowo. Podobna pogoda utrzyma się do końca weekendu (wideo)

W piątek będzie pochmurno, chociaż miejscami możliwe są przejaśnienia i rozpogodzenia. W naszym regionie może popadać niewielki deszcz. Temperatura maksymalnie w powiecie ostrowskim w ciągu dnia wyniesie 4 st. Celsjusza. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Sobota upłynie pod znakiem zachmurzenia i przelotnego deszczu. Termometry w Ostrowi Mazowieckiej pokażą maksymalnie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 40-60 kilometrów na godzinę.

Niedziela też zapowiada się pochmurno i niewielkim deszczem. Na termometrach zobaczymy w powiecie ostrowskim maksymalnie 7 st. C. Południowy wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami jego prędkość wyniesie w porywach do 50-70 kilometrów na godzinę.

źródło: x-news.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies