Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Podział punktów w Wąsewie

W spotkaniu 17 kolejki rozgrywek A klasy na boisku w Wąsewie piłkarze miejscowego KS prowadzeni przez trenera Roberta Wilczewskiego nie potrafili pokonać zawodników Kurpika Kadzidło. Pomimo kilku dogodnych sytuacji do strzelenia gola mecz zakończył się wynikiem 1:1.

2019/04/ks-wasewo-kurpik-kadzidlo-jpg_5cb47e50ee746

Podział punktów w Wąsewie, na pewno nie zadowala żadnej z ekip. Walka o awans do wyższej klasy rozgrywkowej oddala się zarówno piłkarzom KS Wąsewo, jak i Kurpika Kadzidło.

Na prowadzenie w niedzielnym starciu w 54 minucie wyszli podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego. Bramkę zdobył niezawodny Michał Rychlik. Goście wyrównali w 71 minucie meczu strzałem z rzutu karnego za sprawą Szymona Samsela. Więcej goli kibice zgromadzeni na stadionie w Wąsewie nie zobaczyli.

Kolejna szansa na podreperowanie bilansu punktowej piłkarze KS Wąsewo będą mieli w piątek 19 kwietnia o godz. 16.00. Zespół z powiatu ostrowskiego powalczy w Kuczborku z miejscowym Borutą.

KS Wąsewo - Kurpik Kadzidło 1:1 (0:0)
Bramki: Rychlik 54. - Samsel 71. (k)

KS: Chorodyński - K. Barzał (55. Kołota), Ambroziak (69. M. Pałubiński), Godlewski, Kusik, Murawski (55. A. Pałubiński), J. Podolak, Rychlik, Waracki, Warszawik, Wojdak oraz K. Podolak, Orłowski, Pazik, Stepnowski