Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Podział punktów w Wąsewie

W spotkaniu 17 kolejki rozgrywek A klasy na boisku w Wąsewie piłkarze miejscowego KS prowadzeni przez trenera Roberta Wilczewskiego nie potrafili pokonać zawodników Kurpika Kadzidło. Pomimo kilku dogodnych sytuacji do strzelenia gola mecz zakończył się wynikiem 1:1.

2019/04/ks-wasewo-kurpik-kadzidlo-jpg_5cb47e50ee746

Podział punktów w Wąsewie, na pewno nie zadowala żadnej z ekip. Walka o awans do wyższej klasy rozgrywkowej oddala się zarówno piłkarzom KS Wąsewo, jak i Kurpika Kadzidło.

Na prowadzenie w niedzielnym starciu w 54 minucie wyszli podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego. Bramkę zdobył niezawodny Michał Rychlik. Goście wyrównali w 71 minucie meczu strzałem z rzutu karnego za sprawą Szymona Samsela. Więcej goli kibice zgromadzeni na stadionie w Wąsewie nie zobaczyli.

Kolejna szansa na podreperowanie bilansu punktowej piłkarze KS Wąsewo będą mieli w piątek 19 kwietnia o godz. 16.00. Zespół z powiatu ostrowskiego powalczy w Kuczborku z miejscowym Borutą.

KS Wąsewo - Kurpik Kadzidło 1:1 (0:0)
Bramki: Rychlik 54. - Samsel 71. (k)

KS: Chorodyński - K. Barzał (55. Kołota), Ambroziak (69. M. Pałubiński), Godlewski, Kusik, Murawski (55. A. Pałubiński), J. Podolak, Rychlik, Waracki, Warszawik, Wojdak oraz K. Podolak, Orłowski, Pazik, Stepnowski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies