Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


Uczniowie "jedynki" walczyli z bezruchem (zdjęcia, wideo)

Pierwsza runda turnieju aktywnych szkół MultiSport odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej. Podczas wydarzenia uczniowie wzięli udział w innowacyjnej, interaktywnej formule testów sprawnościowych wykorzystującej techniki multimedialne.

2019/05/turniej-aktywnych-szkol-multisport-jpg_5cdbbacc94081

Podczas pierwszej rundy uczniowie ostrowskiej "jedynki" wykonywali proste ćwiczenia tj. zwis na drążku, skok w dal z miejsca, czy próba równowagi. Dzieci w warstwie fabularnej zmierzyli się z potworami z Galaktyki Bezruchu.

- Dzieci rywalizowały tylko jako grupa, na poziomie klasy i szkoły, więc nie konkurują między sobą. Jedynym indywidualnym wyzwaniem będzie poprawienie swojego wyniku w drugiej rundzie - wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Pierwsza runda turnieju aktywnych szkół MultiSport w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się w dniach 10, 13 i 14 maja br. w hali sportowej MOSiR przy ulicy Trębickiego.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies