Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Derby powiatu ostrowskiego dla GKS Andrzejewo (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego rozbili Iskrę Zaręby Kościelne 8:1. O wyniku zadecydowała druga połowa, w której zgromadzona publiczność zobaczyła osiem bramek.

2019/06/gks-iskra1-jpg_5cf65ee43278d

W pierwszej odsłonie było wiele sytuacji do strzelenia gola, ale zanotowano tylko jedno trafienie. Drogę do bramki w 5 minucie znalazł Dominik Kraszewski.

Po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami. Najpierw w 50 minucie wynik podwyższył Andrzej Piwoński, a pięć minut później gola zdobył jego brat Radosław. Chwilę później było już 4:0. Do protokołu zapisał się Mateusz Sekuła. To nie był koniec bramek na stadionie w Andrzejewie. Kolejne trafienia notowali podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego. W 65 minucie swoją drugą bramkę strzelił Andrzej Piwoński, w 78 wynik podwyższył Adam Sierota, a w 84 minucie dublet zanotował Radosław Piwoński.

Honorowe trafienie w 87 minucie strzelił Adam Śliwiński. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Dominik Kraszewski i przypieczętował tym samym okazałe zwycięstwo gospodarzy 8:1.

GKS Andrzejewo - Iskra Zaręby Kościelne 8:1 (1:0)
Bramki: D. Kraszewski 5. 90. A. Piwoński 50. 65. R. Piwoński 55. 84. Sekuła 57. Sierota 78. - Śliwiński 87.

GKS: Szymański - Kowalewski, Wnorowski, Sekuła, R. Piwoński, Szeligowski, Kapusta, D. Kraszewski, A. Piwoński, Płotczyk, Sierota oraz Kamiński, A. Kraszewski

Iskra: Sobieski - Jaworski, Chlubicki, Dziak, Kantorowski, Ki. Kuropatwa, Ka. Kuropatwa, Niemira, Nienałtowski, Śliwiński, Tyl (67. Brzozowski)