Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

KS Wąsewo na szóstej pozycji (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego walczą o jak najlepszą pozycję w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. KS Wąsewo w ostatnim starciu pokonał w Uniecku miejscową Jutrzenkę 7:2. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki.

2018/05/ks-wasewo-jpg_5af832d6d6709

Zespół z powiatu ostrowskiego nie najlepiej rozpoczął spotkanie w Uniecku. Po pierwszym kwadransie podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego przegrywali 0:2 po samobójczej bramce Jakuba Kusika i trafieniu Sebastiana Baczewskiego.

Po tych dwóch ciosach piłkarze KS Wąsewo otrząsnęli się i zaczęli grać na miarę swoich możliwości. Do przerwy udało się doprowadzić jeszcze do wyrównania. Najpierw w 20 minucie bramkę strzelił Adam Pałubiński, a sześć minut później gola na 2:2 zdobył Michał Rychlik.

W drugiej odsłonie dominowali już tylko podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego. Na prowadzenie KS Wąsewo wyprowadził w 48 minucie Bartłomiej Wróbel. Kolejne trafienia na swoim koncie notowali Adam Pałubiński, Michał Rychlik, Mateusz Pałubiński i ponownie Adam Pałubiński, który zakończył ten mecz z trzema bramkami. Ostatecznie KS Wąsewo rozbiło Jutrzenkę Unieck 7:2.

Jutrzenka Unieck - KS Wąsewo 2:7 (2:2)
Bramki: Kusik 2. (s) Baczewski 14. - A. Pałubiński 20. 60. 88. Rychlik 26. 78. Wróbel 48. M. Pałubiński 81.

KS: Pazik - Kusik, Wojdak (65. Krysiak), Kołota - Wróbel, Rychlik, Nerek (55. M. Pałubiński), Godlewski, K. Barzał - A. Pałubiński, Urbanik (70. Żyra)

Do rozegrania w obecnym sezonie pozostały jeszcze dwie kolejki. KS Wąsewo zagrają z Rzekunianką Rzekuń u siebie i z Bartnikiem Myszyniec na wyjeździe. Mecze te mogą zadecydować o końcowej klasyfikacji w tabeli.

Ciekawie jest również na szczycie tabeli, gdzie o awans walczą trzy zespoły - GKS Pokrzywnica, Narew 1962 Ostrołęka i Konopianka Konopki. Poznaj komplet wyników 24 kolejki i aktualną tabelę.