Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo w dobrym stylu zakończył sezon (zdjęcia, wideo)

Po dobrym spotkaniu w Ostrołęce podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego rozbili rezerwy miejscowej Korony 4:0. Był to ostatni mecz w rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka w sezonie 2018/2019.

2019/06/gks-andrzejewo-jpg_5cfe39e213082

GKS Andrzejewo od początku meczu narzucił swój styl gry. Już po pierwszych akcjach było widać w drużynie gości więcej pomysłów na grę. Wynik w 37 minucie otworzył Adam Sierota. Do przerwy kibice więcej bramek nie ujrzeli.

W drugiej połowie Korona próbowała swoich sił w akcjach ofensywnych, ale nie potrafiła żadnej z nich wykorzystać. Kolejne bramki strzelali tylko piłkarze GKS Andrzejewo.

Druga bramka padła w 51 minucie spotkania. Po dobrej akcji futbolówkę do siatki skierował Andrzej Piwoński. Na dwadzieścia minut przed końcem wynik podwyższył Radosław Piwoński. Dwie minuty później rezultat ustalił, zaliczając drugie trafienie w meczu, Andrzej Piwoński.

Zespół z powiatu ostrowskiego ostatecznie zajął trzecie miejsce ligowej stawce ustępując jedynie Wymakraczowi Długosiodło i GUKS Krasnosielc.

- Nie jestem do końca zadowolony z osiągniętego wyniku na koniec sezonu. Nasze ambicje przed rundą wiosenną były większe, niestety nie udało się osiągnąć promocji. Na pewno pozostaje niedosyt, bo mieliśmy ku temu szanse - powiedział w rozmowie z naszym portalem Łukasz Kamiński, trener GKS Andrzejewo.

Korona II Ostrołęka - GKS Andrzejewo 0:4 (0:1)
Bramki: Sierota 37. A. Piwoński 51. 72. R. Piwoński 70.

Korona II: Fuksiński - Blat (55. Ciak), Dasiak, Galara, Kaczyński, Kiernozek, Lubiak, Mierzejewski (62. Rzeszot), Modzelewski (75. Skierkowski), Nisiobęcki, Zabielski

GKS: Płotczyk - A. Piwoński, R. Piwoński, Sierota, Sokołowski, Kowalewski, Kapica, Kraszewski, Szeligowski, Kapusta, Rybiński (80. Kamiński)