Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


KS Wąsewo powalczy o czwarte miejsce (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego rozegrali kolejne dobre spotkanie w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. KS Wąsewo wygrał z Rzekunianką Rzekuń 7:3 i wciąż ma szanse na zajęcie czwartego miejsca na koniec sezonu.

2018/05/wasewo-rzekunianka-jpg_5af832b71eea7

Mecz z zespołem z Rzekunia był ostatnim drużyny powiatu ostrowskiego przed własną publicznością w tym sezonie.

Kibice zgromadzeni na stadionie zobaczyli festiwal bramek. Gole dla podopiecznych trenera Roberta Wilczewskiego w starciu z Rzekunianką strzelali Kamil Barzał i Adam Pałubiński (po dwie) oraz Michał Rychlik, Jakub Podolak i Mateusz Pałubiński.

Szczególnej urody były bramki Michała Rychlika i Adama Pałubińskiego. Niezawodny Rychlik huknął z dystansu, a Pałubiński popisał się efektowną przewrotką. Ostatecznie niezwykle pewnie KS Wąsewo zdobył komplet punktów.

KS Wąsewo - Rzekunianka Rzekuń 7:3
Bramki: K. Barzał (dwie), A. Pałubiński (dwie), Rychlik, J. Podolak, M. Pałubiński

KS: Chorodyński - Kołota, Wojdak, Kusik - Urbanik, Godlewski, Warszawik, Rychlik, K. Barzał - J. Podolak, A. Pałubiński oraz M. Pałubiński, Wróbel, Krysiak, Nerek, Pazik, Żyra

Dzięki zwycięstwu podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego przesunęli się na piątą pozycję w tabeli i wciąż mają szanse na zakończenie sezonu w pierwszej czwórce. W niedzielę 16 czerwca o godz. 16.00 KS Wąsewo zagra w Myszyńcu o czwarte miejsce na koniec sezonu. Warunek jest jeden - trzeba wygrać.


Zobacz zdjęcia: KS Wąsewo powalczy o czwarte miejsce (zdjęcia, wideo)

1/34
2/34
3/34
4/34
5/34
6/34
7/34
8/34
9/34
10/34
11/34
12/34

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.