Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

KS Wąsewo wygrywa w Myszyńcu i notuje awans w tabeli

KS Wąsewo wygraną z Bartnikiem Myszyniec zakończył tegoroczny sezon w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznym trenera Roberta Wilczewskiego awansować na czwartą pozycję w tabeli.

2018/05/ks-wasewo-jpg_5ae82c4845c28

Bohaterem niedzielnego starcia w Myszyńcu był Adam Pałubiński, który zanotował dwa trafienia.

Zawodnicy KS Wąsewo wyszli na ten mecz szczególnie zmotywowani. Przed meczem podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego wiedzieli, że zwycięstwo może dać im awans na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Pierwsza bramka w meczu padła w 32 minucie gry. Wynik otworzył Adam Pałubiński. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę.

Bartnik stać było tego dnia tylko na bramkę kontaktową. W 54 minucie piłkę do bramki strzeżonej przez Kacpra Chorodyńskiego skierował Mateusz Krajza. Więcej bramek tego dnia kibice zgromadzeni na stadionie nie zobaczyli.

Ostatecznie podopieczni trenera Roberta Wilczewskiego pokonali Bartnika Myszyniec 2:1 i awansowali na czwartą pozycję w ligowej tabeli. Awans do ligi okręgowej uzyskali piłkarze GKS Pokrzywnica i Narwi Ostrołęka. W barażach o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej zagra Konopianka Konopki.

Bartnik Myszyniec - KS Wąsewo 1:2 (0:2)
Bramki: Krajza 54. - A. Pałubiński 32. 45.

KS: Chorodyński - Kołota, Wojdak, Kusik - Urbanik (80. Krysiak), Wróbel, M. Pałubiński (75. Żyra), Godlewski, K. Barzał - A. Pałubiński, Murawski