Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


MKS pieczętuje awans do ligi okręgowej (zdjęcia, wideo)

W dobrym stylu MKS Małkinia pożegnał się z własną publicznością. W ostatnim meczu, tego sezonu w Małkini Górnej, podopieczni trenera Karola Dmochowskiego wygrali z Olimpią Latowicz 5:3.

2019/06/mks-malkinia-olimpia-latowicz-jpg_5d0a2f841b37e

Hat-trickiem w sobotnim starciu przy ulicy Kolejowej popisał się Przemysław Maliszewski. Po bramce dołożyli Cezary Maliszewski i Karol Dmochowski.

Dla gości strzelali Mariusz Pałdyna, Radosław Skóra i Hubert Oszkiel. Mimo prowadzenia gości do przerwy, MKS Małkinia potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

MKS Małkinia na pewno zajmie na koniec sezonu drugie miejsce w ligowej tabeli, co daje im awans do ligi okręgowej. Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego dzięki zwycięstwu mają już dziewięć punktów przewagi nad trzecią Watrą Mrozy.

MKS Małkinia - Olimpia Latowicz 5:3 (2:3)
Bramki: P. Maliszewski 3. 51. 78. C. Maliszewski 22. Dmochowski 80. - Pałdyna 8. Skóra 35. Oszkiel 44.

MKS: Suszczyński - Giziński, Wróblewski, C. Maliszewski (70. Michalak), P. Maliszewski, Fydrych (60. Sadowski), Dmochowski, Dawidczyk, Siwek (75. Barszcz), Pawłowski, Najgrodzki

W ostatnim meczu sezonu piłkarze MKS Małkinia udadzą się na wyjazdowe starcie z Watrą Mrozy. Drużyna z powiatu ostrowskiego po raz ostatni wybiegnie na boisko w niedzielę 23 czerwca o godz. 17.00.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja