Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Kolarstwo


Wyścig rowerowy w Bieli. Chcesz wziąć udział?

Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej po raz drugi zaprasza do wzięcia udziału w dożynkowym wyścigu rowerowym o puchar wójta. Organizatorzy zachęcają do zgłoszeń.

2019/07/dozynki-wyscig-jpg_5d382ecb9a40e

Wyścig odbędzie się w sobotę 31 sierpnia podczas gminnych dożynek w Bieli. Zapisy przyjmowane są na stronie protimer.pl.

Udział w wyścigu jest darmowy. Organizatorzy przygotowali do wyboru dwie trasy - dla mężczyzn i kobiet oraz chłopców i dziewczynek. Dzieci będą ścigały się na dystansie około 5 km, z kolei starsi uczestnicy zawodów zmierzą się na trasie o długości około 20 km.

- Trasy prowadzone zostaną leśnymi, malowniczymi ścieżkami. Zapraszamy każdego miłośnika pozytywnego kręcenia - zachęca Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej.

W dniu zawodów będą trwały zapisy dla najmłodszych. Maluchy wezmą udział w rywalizacji na tzw. "Trasie Małolata" - 200 metrów długości.

Więcej informacji o wyścigu znajdziecie na stronie protimer.pl.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.