Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Artur Wnuk dyrektorem SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej

Artur Wnuk, który dotychczas pełnił obowiązki dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej, przejął oficjalnie obowiązki włodarza ostrowskiego szpitala.

2019/08/dyrektor-szpitala-jpg_5d5284dce3e6cFot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

Zarząd powiatu po zasięgnięciu opinii komisji konkursowej postanowił powierzyć we wtorek 6 sierpnia obowiązki dyrektora SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej Arturowi Wnukowi.

- Zgodnie z art. 46 ust. 3 ustawy dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności lecznicze stanowisko dyrektora SPZZOZ obsadzane jest w drodze konkursu. W wyniku przeprowadzonych dwóch konkursów nie został wybrany żaden kandydat. Zgodnie z art. 49 ust. 4 ustawy o działalności leczniczej jeżeli w wyniku postępowania w dwóch kolejnych konkursach kandydat nie został wybrany z przyczyn określonych w ust. 3 odpowiednio podmiot tworzący albo kierownik nawiązuje stosunek pracy albo zawiera umowę cywilnoprawną z osobą przez siebie wskazaną po zasięgnięciu opinii komisji konkursowej. Wobec powyższego zarząd powiatu po zasięgnięciu opinii komisji konkursowej postanowił powierzyć z dniem 6 sierpnia 2019 r. obowiązki dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej Arturowi Wnukowi - informuje Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Artur Wnuk obowiązki dyrektora pełnił od 1 marca br. Pełnoprawnym włodarzem SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej stał się z dniem 6 sierpnia.

Zobacz również:
Artur Wnuk pełni obowiązki dyrektora ostrowskiego szpitala


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies