Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Komplet punktów MKS Małkinia na inaugurację (zdjęcia, wideo)

Podopieczni grającego trenera Karola Dmochowskiego nie zawiedli w pierwszej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Siedlce i ograli przed własną publicznością Miedzankę Miedzna 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Marcin Sadowski.

2019/08/mks-malkinia-miedzanka-jpg_5d5699df62e34

Piłkarze z Miedzna nie wykorzystali w pierwszej połowie rzutu karnego.

Pierwsza, a zarazem jedyna, bramka w meczu padła w 11 minucie. Autorem zwycięskiego gola został Marcin Sadowski.

Drużyna z powiatu ostrowskiego wróciła do ligi okręgowej, po roku przerwy, tym razem podopieczni trenera Karola Dmochowskiego będą chcieli na stale zagościć na tym szczeblu rozgrywkowym.

Kolejne spotkanie MKS Małkinia zagra w sobotę 17 sierpnia na wyjeździe w Węgrowie. Mecz z miejscowymi Czarnymi rozpocznie się o godz. 17.30.

MKS Małkinia - Miedzanka Miedzna 1:0 (1:0)
Bramka: Sadowski 11.

MKS: Godlewski - Dmochowski (78. Sówka), Giziński, Góral, Krawczyk, C. Maliszewski (70. K. Sadowski), P. Maliszewski (84. Dawidczyk), Najgrodzki, Pawłowski, M. Sadowski (90. Michalak), Suszczyński