Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

MKS Małkinia przegrywa w Węgrowie

Podopieczni trenera Karola Dmochowskiego musieli uznać wyższość rywala w drugiej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Siedlce. MKS Małkinia przegrała na wyjeździe z Czarnymi Węgrów 5:3.

mks_malkinia_08_08_17

Drużyna z powiatu ostrowskiego przystąpiła do sobotniego starcia osłabiona brakiem m.in. braci Maliszewskich.

Początek meczu należał do gospodarzy. Już w drugiej minucie Czarni wyszli na prowadzenie za sprawą Dżamala Hawariego. Na 2:0 podwyższył Radosław Replin, a trzecią bramkę dla drużyny z Węgrowa strzelił Rafał Komosa, grający niedawno w drużynie Ostrovii Ostrów Mazowiecka. MKS Małkinia zmniejszyła straty do rywala w doliczonym czasie pierwszej połowy, gola zdobyła Kamil Sówka.

Po zmianie stron, ponownie, lepiej zaczęli gospodarze. Na prowadzenie 4:1 swoją drużynę wyprowadził Patryk Kąkol. MKS nie chciał jednak oddać punktów tak łatwo. Marcin Sadowski, najpierw w 58, a następnie w 65 minucie, strzelił dwie bramki i strata została niemalże odrobiona. Ostatnie słowo należało jednak do Czarnych. Na trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry wynik na 5:3 ustalił Rafał Szydłowski.

Ostatecznie piłkarze MKS Małkinia wrócili do domów bez punktów.

Czarni Węgrów - MKS Małkinia 5:3 (3:1)
Bramki: Hawari 2. Replin 27. Komosa 43. Kąkol 48. Szydłowski 87. - Sówka 45.+1 M. Sadowski 58. 65.

Czarni: Supleński - Kąkol (88. Pliszka), Szydłowski, Hawari (87. Byczkowski), Komosa, Płocharczyk (75. Rybak), Replin, Rudaś, Skórka, Wróbel, Żurawiński

MKS: Godlewski - Sówka (46. K. Sadowski), Dawidczyk, Fydrych, Giziński, Góral, Krawczyk, Michalak, Najgrodzi, M. Sadowski, Suszczyński