Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Siatkówka


Polówka 2019: Dream Team Wąsewo na podium

Dream Team Wąsewo wzięło udział w turnieju piłki siatkowej na trawie w Obierwi (gm. Lelis). Zawodnicy z powiatu ostrowskiego zaprezentowali się z dobrej strony i stanęli na najniższym stopniu podium.

2019/08/polowka-2019-jpg_5d63b6c580c4d Fot. archiwum organizatora

Spośród 15 drużyn, które zaprezentowały się w zawodach, wyłoniono najlepsze składy i nagrodzono zawodników indywidualnych.

Była to już trzecia edycja turnieju zorganizowana przez Projekt Radomir, w ramach wiejskiej imprezy sportowo-rekreacyjnej.

Miłośnicy siatkówki rozegrali mecze na polanie w Obierwi. W roli sędziów wystąpili: Dariusz Mróz i Maciej Brzeski. Najlepszym zespołem okazał się Napalm Kadzidło. Drugie miejsce zajął Lelis Legends, a trzecie Dream Team Wąsewo. Tuż za podium zameldowali się Aniołki Leszka, Misiaki, Los Familion Lipianka i Tęczowe Misie.

Nagrody indywidualne zdobyli: najlepszy zawodnik - Jarosław Niedźwiecki (Napalm Kadzidło), najlepsza zawodniczka - Angelika Ostrowska (Lelis Legends).

Turniej rozegrano w sobotę 24 sierpnia br.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.