Opublikowano

Czwartek z przelotnymi opadami deszczu (wideo)

Nad kraj wkroczy od zachodu chłodny front atmosferyczny i będzie powoli przemieszczał się w głąb kraju, a ciepłe powietrze będzie od zachod

Nad kraj wkroczy od zachodu chłodny front atmosferyczny i będzie powoli przemieszczał się w głąb kraju, a ciepłe powietrze będzie od zachodu wypierane przez chłodniejsze masy powietrza polarnego znad Północnego Atlantyku.

źródło: x-news

W czwartek zachmurzenie będzie kłębiaste, małe i umiarkowane. Możliwe będą przelotne opady deszczu. Termometry pokażą od 20 st. na Pomorzu Zachodnim do 26 st. w centrum kraju. Wiatr wiał będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany.

W piątek będzie pogodnie, tylko na północy kraju oraz w Karpatach zachmurzenie będzie kłębiaste, umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura wyniesie od 17 st. na Pomorzu Zachodnim do 21 st. na Mazowszu. Wiatr wiał będzie słaby i umiarkowany.

Sobota będzie pochmurna. Temperatura wyniesie od 16 st. w centrum kraju do 19 st. na Pomorzu Zachodnim.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz