Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Rozmawiano o budowie szkoły i przedszkola (zdjęcia)

Burmistrz Jerzy Bauer zaprosił do sali konferencyjnej urzędu miasta dyrektorów szkół podstawowych i przedszkolu z terenu miasta oraz dyrektorów miejskich jednostek organizacyjnych. Tematem rozmów była budowa szkoły i przedszkola w Ostrowi Mazowieckiej.

2019/09/spotkanie-konsultacja-sp1-jpg_5d7f8728effd6 Fot. Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej

Na spotkaniu roboczym pojawiło się kilka propozycji praktycznych rozwiązań i uwag dotyczących trzech przedstawionych koncepcji budowy nowej szkoły i przedszkola. Zaproponowane rozwiązania dotyczyły codziennego funkcjonowania w placówce.

- Obecnie trwają szerokie konsultacje i zbieranie propozycji dotyczących ostatecznego wyglądu oraz funkcjonalności nowej szkoły i przedszkola. Jest to ważny element realizacji długo wyczekiwanej inwestycji, ponieważ pomoże stworzyć obiekt w pełni przyjazny i spełniający oczekiwania uczniów, rodziców oraz nauczycieli - informuje Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Więcej zdjęć z konsultacji dotyczących koncepcji budowy szkoły i przedszkola znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.