Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Trwa głosowanie na projekty w ramach budżetu obywatelskiego

Trwa głosowanie na projekty w tegorocznym budżecie obywatelskim. Swój głos można oddać do 14 października. Wybierz na co zostanie przeznaczone 200 tys. zł z miejskiego budżetu w 2020 roku.

2019/10/budzet-obywatelski-2020-jpg_5d9d908aac14eFot. Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej

W tegorocznym naborze projektów do budżetu obywatelskiego mieszkańcy Ostrołęki złożyli 14 projektów. Do dalszego etapu - głosowania zakwalifikowanych zostało 11 z nich.

Swój głos można oddać na jeden z jedenastu zaproponowanych projektów. Wśród nich jest boisko otwarte do koszykówki, czyste miasto, fontanna na stawie miejskim, mała architektura miasta, metamorfoza parku nad stawem miejskim, miejski projekt filmowy "Pokój, którego nie było", mini golf, mural na 50 lat MDK, psi park "Sido", wigilia miejska z orkiestrą młodych, zielony ogród na skraju.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony ostrowmaz.budzet-obywatelski.org lub w punktach głosowania (urząd miasta, MOPS, MOSiR - ul. Trębickiego, stara elektrownia, MDK, Centrum Dialogu Społecznego) w godz. 8.00-16.00.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja